MOTORKÁŘSKÉ OBLEČENÍ NA MÍRU

SLUŽBY

CO VÁM FMA MŮŽE NABÍDNOUT

-Ušití motorkářského oblečení na míru. Konfekci prozatím neděláme takže nás v obchodě nenajdete. Každý kus je dělaný na zakázku přimo podle vás.

-Máte na výběr ze 3 možností. Buďto dvoudílná kombinéza, bunda a nebo kalhoty(pro jednodílnou kombi prozatím nemáme střih ale pracujeme na tom). Z každým z vás budeme pracovat individuálně, to znamená že vám pomůžeme vyšperkovat váš kus moto oblečení k dokonalosti přímo podle vás. Ať už je to perforace, chrániče, kapse a nebo detailní vzhled.

- Základní vzhled jako jsou barvy a jejich rozložení jsi prosím promyslete předem. Nedisponujeme žádným softwarem kde by jsme vám vypracovali předlohu, každopádně se vynasnažíme vám z každým návrhem pomoci co můžem.

JAK TO UĎELÁME

-Na konečném vzhledu se domluvíme na první závazné schůzce kde si vás také změříme.

-Ideální bude pokud souhlasíte alespoň na 2x zkoušky.

-Délka výroby je zhruba 4-6 týdny.

DESIGN/CO DOKÁŽEME

-Základem by měla být kůže ne o více jak 2-3 barevných kombinací. Snažit se zakombinovat více barev je poté nepraktické a pro nás finančně nevýhodné. Každopádně na kůži dokážeme barvit. Jednoduché loga a nápisy nebudou problém. S grafikou vám rádi pomůžeme avšak na komplikovanější vyobrazení jsi prozatím netroufáme.

-Déláme i perforaci kůže pokud jsi specifikujete na kterých místech by jste ji chtěli.

-Vnitřek bundy je plně na vás. Můžete jsi navrhnout tolik speciálních kapes kolik jen budete chtít. Pokud jezdíte za každých podmínek, rádi vám oblečení vyteplíme.

ZÁRUKA

-Jsme sebevědomí v kvalitě naší práce a proto na všechno co vám ušijeme máte 5-let servis zadarmo. V tomhle servisu jsou zahrnuté i drobné opravy po pádu jelikož chceme aby jste nám dělali raklamu na silnicích co nejdéle.

OPRAVY MOTO OBLEČENÍ

-Profesionální úpravy a opravy moto oblečení jiných značek po pádu. Rozšiřování a zkracování nepadnoucího oblečení. Pro více info klikněte prosím na TENTO odkaz.