FRYBA facebook
FRYBA instagram

ČESKÁ VÝROBA KOŽENÝCH BUND

 

NEKONFEKČNÍ VELIKOSTI XL/XXL

Tato sekce je cílena pro všechny, kteří hledají kvalitní kožené oblečení v atypických velikostech XL,XXL a dalších. Každý člověk disponuje odlišným typem postavy, a i když v klasických obchodech máte na výběr z mnoha různých velikostí, jen zřídka najdete nějakou, která Vám opravdu padne a máte z ní příjemný pocit.
Dobře si uvědomujeme, že koupit koženou bundu nebo kabát v nadrozměrných velikostech není vůbec jednoduché. A i když už se Vám podaří na nějaký kus narazit, jste většinou limitováni jen na pár provedení a vzhledu, které se Vám pravděpodobně nebudou líbit.
Proto jsme se rozhodli, založit tuhle sekci. Věříme, že každý člověk by měl mít možnost nosit oblečení, které mu padne, odráží jeho osobnost a uspokojuje jeho potřeby, ať už jste nadprůměrně vysocí nebo máte pár kilo navíc.
Ručně šité kožené oblečení od nás zaručuje stejný pocit elegance ve všech velikostech, jelikož nám záleží na každém jeho detailu.

dlouhá kožená bunda XXL dlouhá kožená bunda XXL zada

Příklad dlouhé kožené bundy, kterou si u nás klient nechal ušít, jelikož se v jeho odpovídajících velikostech neprodávala.